Armands Mežinskis izcīna sudraba medaļu Eiropas U-23 čempionātā svarcelšanā

1

Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē noslēdzies Eiropas U-20 un U-23 čempionāts svarcelšanā, kurā svara kategorijā līdz 89 kilogramiem U-23 ieskaitē sudraba medaļu izcīnīja Ventspils olimpiskās vienības svarcēlājs Armands Mežinskis.

Armands Mežinskis startēja A grupā un raušanā tika galā ar 150, 157 un 161 kilogramus smagiem stieņiem, bet grūšanā ar 190 un 198 kilogramiem, pēdējā piegājienā nespējot pacelt 203 kilogramus. Summā Armandam 359 kilogrami (161+198) un sudraba medaļa.

Ceturto vietu Eiropas U-23 čempionātā sievietēm svara kategorijā līdz 71 kilogramam izcīnīja Ventspils olimpiskās vienības svarcēlāja Daniela Ivanova. Raušanā Daniela pirmajā piegājiena tika galā ar 90 kilogramiem, otrajā ar 93 kilogramiem, bet nespēja pacelt 96 kilogramu smago stieni. Savukārt grūšanā pirmajā mēģinājumā pacēla 111 kilogramus, otrajā – 116 kilogramus, bet trešajā tikta galā arī ar 118 kilogramiem, kas deva mazo bronzas godalgu. Summā Danielai 211 (93+118) kilogrami un ceturtā vieta.

Augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas “Spars” svarcēlājs Madis Urbāns izcīnīja 17.vietu Eiropas junioru čempionātā svara kategorijā līdz 81 kilogramam.

Apsveicam svarcēlājus ar gūtajiem panākumiem un vēlam veiksmi turpmākajās sacensībās!