Ventspilniekiem medaļas Latvijas čempionātā loka šaušanā

1

Aizvadītās nedēļas nogalē loka šaušanas laukumā (Pērkoņu ielā 13) notika Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā. Tajā piedalījās 60 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas sporta klubiem. Sacensības notika četrās loka klasēs un Ventspils loka šaušanas sporta klubu “Odisejs” pārstāvēja 19 dalībnieki trenera Viktora Avsjuka vadībā.

No Ventspils loka šaušanas kluba “Odisejs” sportistiem godalgotas vietas izcīnīja kompaktloka klasē Sergejs Meļeškevčs 1. vietu, Kaspars Pasparnis 2. vietu, Aigars Kalniņš 3. vietu un sieviešu konkurencē Sanita Lasmane 2. vietu. Olimpiskā loka klasē Dāvis Blāze izcīnīja 3. vietu.MIX komandu cīņās 1. vietu izcīnīja – S.Meļeškevičs/J.Oleksejenko un 2. vietu – K.Pasparnis/S.Lasmane.

“Latvijas atklāto čempionātu loka šaušanā 2023” organizēja Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar loka šaušanas klubu “Odisejs”, Sporta federāciju padomi un finansiāli atbalstīja Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties: ŠEIT.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies trenerim Viktoram Avsjukam par ieguldīto darbu!