Šorttrekists Roberts Krūzbergs Eiropas čempionātā izcīna 4. vietu 1500 metru distancē

1

Polijas pilsētā Gdaņskā aizvadīts Eiropas čempionāts šorttrekā, kurā piedalījās Ventspils Olimpiskās vienības sportists Roberts Krūzbergs. Mūsu sportists startēja 500 m, 1000 m un 1500 m distancēs.

Veiksmīgākais sniegums Robertam padevās 1500 m distancē, kur izcīnīta 4. vieta. 500 m distancē mūsu sportists ierindojās 6. vietā, bet 1000 m distancē ceturtdaļfinālā pēc kritiena 17. vietā.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc pieciem aizvadītajiem posmiem Roberts Krūzbergs 1000 metru distancē ieņem 7.vietu. Atgādinām, ka iepriekšējā sezonā Pasaules kausa kopvērtējumā Roberts izcīnīja 3.vietu 1000 metru distancē, bet visu distanču summā ierindojās 8.vietā.

Nākamās šorttreka sacensības notiks 9. februārī Vācijas pilsētā Drēzdenē, kur risināsies Pasaules kausa izcīņas piektais posms, bet 16. februārī šorttrekisti atgriezīsies Gdaņskā uz pēdējo posmu.