Uldis Jaunsproģis veiksmīgi startē Eiropas čempionātā

1

No 19. līdz 25. augustam Rumānijā norisinājās Eiropas čempionāts šaušanā WA 1500, kurā piedalījās sporta skolas “Spars” šaušanas nodaļas treneris un šaušanas instruktors Uldis Jaunsproģis. Sacensībās piedalījās sportisti no deviņām valstīm.

Uldis startēja sešās disciplīnās ar dažādiem ieročiem (pistole, pistole OS, karabīne). Izlašu sacensībās Latvijas izlase, kurā Jaunsproģis startēja kopā ar Ģirtu Dambi PCC (pistoļu kalibra karabīne) kategorijā ar 9mm karabīni, divi cilvēki komandā, šaušanas distancēs 50m un 25m distancēs (1163/1200 punkti) kļuva par Eiropas čempioniem. PCC komandu kategorijā ar 9mm karabīni šaušanas distancēs 50m, 25m un 7m distancēs (587/600 punkti) izcīnīja 2.vietu.

PPC OR 1500 meistaru kategorijā ar pistoli 50 m, 25 m un 15 m distancēs (1469/1500 punkti) ierindojās 3. vietā, bet PPC OR 60 ekspertu kategorijā ar pistoli šaušanas distancēs 50 m, 25 m un 7 m (586/600 punkti) izcīnīja 3. vietu.

Ulda Jaunsproģa starts sacensībās nodrošināts pateicoties Ventspils pašvaldības sniegtajam finansiālajam atbalstam.

Sacensību rezultātus skatīt: Individuālie rezultāti un Komandu rezultāti.

Apsveicam Uldi ar gūtajiem panākumiem un vēlam veiksmi turpmākajās sacensībās.