Ventspilniekiem medaļas Latvijas Jauniešu čempionātā loka šaušanā telpās

1

4. martā vieglatlētikas manēžā notika Latvijas Jauniešu čempionāts loka šaušanā telpās, kurā startēja 40 dalībnieki. Sacensības notika individuālā vērtējumā – junioru, jauniešu un bērnu grupās, kompaktloku, neaprīkoto un tradicionālo loku klasēs.

Ventspils loka šaušanas klubu “Odisejs” sacensībās pārstāvēja 8 sportisti, kuri izcīnīja 4 zelta un 2 sudraba medaļas un kopvērtējumā ierindojās 1. vietā.Zelta medaļas rekursīva loka klasē izcīnīja – Liza Čerņenko (U-15 vecuma grupā) un Timurs Sahmanovs (U-15 vecuma grupā), bet kompaktloka klasē Kristians Kristers Zaķis (U-15 vecuma grupā) un Aleks Libaņovs (U -18 vecuma grupā). Sudraba medaļas rekursīva loka klasē izcīnīja – Olivers Juška (U-15 vecuma grupā) un Marina Parole (U-18 vecuma grupā).

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties: ŠEIT.

Latvijas Jauniešu čempionātu loka šaušanā telpās organizēja Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Latvijas Sporta federāciju padomi, SK ODISEJS un Ventspils Olimpisko centru.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies trenerim Viktoram Avsjukam par ieguldīto darbu!