Ivanova izcīna bronzas medaļu Eiropas čempionātā

1

Armēnijas pilsētā Erevānā notiek Eiropas pieaugušo čempionāts svarcelšanā, kurā piedalās četri Ventspils Olimpiskās vienības un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra svarcēlāji. Svarcēlāja Daniela Ivanova ceturtdien Erevānā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionāta sacensībās svara kategorijā līdz 76 kilogramiem. Summā Latvijas svarcēlāja pacēla 222 kilogramus (raušanā 96kg un grūšanā 126kg). Grūšanā Daniela izcīnīja sudraba godalgu.

Svara kategorijā līdz 89 kilogramiem ventspilnieks Armands Mežinskis ieņēma trešo vietu grūšanā, summā ierindojoties sestajā vietā, summā paceļot 352 kilogramus (154 kg + 198 kg)

Jau ziņots, ka svara kategorijā līdz 73 kilogramiem par Eiropas čempionu summā, kā arī sudraba medaļas ieguvēju raušanā kļuva Ritvars Suharevs.

Čempionāta startēs arī Artūrs Plēsnieks, kura starts svara kategorijā līdz 102 kilogramiem A grupā plānots 22. aprīlī plkst. 14 (pēc Latvijas laika).