Lieliski panākumi Latvijas čempionātos

1

Lieliski starti Sporta skolas “Spars” vieglatlētiem Latvijas čempionātā U18 un U20 vecuma grupām.

1.vieta Egaram Prūsim lodes grūšanā (14,22), tr. Sergejs Paipals-Šulcs

1.vieta-Martinam Kaudzem šķēpmešanā(63,80), tr. Juris Petrovičš

2.vieta – 4x100m U18 meiteņu komandai: Martai Frēlihai, Esterei Sietiņai, Nikolai Punkai un Karlai Matisonei;

3.vieta Martai Frēlihai 100m/b (14,32)

trīssoļlekšanā Tomasam Rudītim 2.vieta (13,80) un Annai Zvejniecei 3.vieta (11,10), tr.Andris Kronbergs.

No 15.-17. jūnijam Limbažos notika Latvijas Republikas junioru čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensību laikā notika arī atlase uz Eiropas junioru čempionātu, kas notiks no 27. līdz 30. jūlijam Portugālē, Montemor O Velho.

Par seškārtēju Latvijas junioru čempionu kļuva Daniels Siders – viņš uzvarēja C-1 1000 m, 500 m, 200 m, C-2 200 m, 500 m kopā ar Danylo Chamlai (Limbaži, Ukraina), C-4 200m kopā ar Aleksandru Romanovu, Danielu Zamueli un Samuelu Sideru. Kanoe četriniekam arī sudrabs 500 m distancē.

Gustavs Tīrmanis uzvarēja K-1 1000 m un kopā ar Alekseju Masaiti, Kristiānu Lauri (Jelgava), Danylo Michuda (Limbaži, Ukraina) K-4 200 m un 500m distancē. Gustavam arī sudraba medaļas K-1 500 m un kopā ar Alekseju Masaiti K-2 200 m un ar Kristiānu Lauri (Jelgava) K-2 500m distancē.

Bronzas medaļas Aleksejam Masaitim K-1 500 m un Danielam Zamuelim ar Samuelu Sideru C-2 200 m un 1000 m distancēs.

Latvijas izlasē startam Eiropas junioru čempionātā iekļuva Daniels Siders, Gustavs Tīrmanis un Aleksejs Masaitis.

No 16.-18. jūnijam Valmierā norisinājās arī Latvijas čempionāts peldēšanā. Ar sudrabu atgriezās Lūkass Keišs (50 m brīvā stila distance).

Crystal Dent BMX Latvijas kausa 5. posma B15-16 grupā 2.vietu izcīnīja Justs Jēkabs Berks un 3.vietu Miks Cīrulis. BMX Ventspils balvas izcīņā B15-16 grupā 1. vieta Valtam Budiginam un Pro grupā 2. vieta Mikam Cīrulim.