Armands Mežinskis Eiropas čempionātā svarcelšanā iegūst septīto vietu

1

Ventspils Olimpiskās vienības svarcēlājs Armands Mežinskis Eiropas čempionātā svarcelšanā ierindojās septītā vietā svara kategorijā līdz 89 kilogramiem.

Raušanā Armandam bija sestā vieta ar veiksmīgiem trīs piegājieniem, kuros viņš pacēla 155, 159 un 163 kilogramus smagus stieņus. Grūšanā Armandam pa spēkam bija 195 kilogrami, bet 200 un 201 kilogramu smagi stieņi viņam nebija pa spēkam, arī otrajā disciplīnā uzrādot sesto rezultātu. Armandam summā bija 358 kilogrami jeb par vienu mazāk nekā sesto pozīciju izcīnījušajam vācietim Niko Milleram. Par čempionu kļuva bulgārs Karloss Majs Nasars, kurš summā pacēla 391 kilogramu (176+215).

Jau ziņots, ka Ritvars Suharevs izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, bet raušanā ieguva sudraba medaļu.

Šodien, 19. februārī, plkst. 14:00 (pēc Latvijas laika) svara kategorijā līdz 102 kilogramiem startēs Artūrs Plēsnieks. Sacensību tiešraidi iespējams būs vērot Starptautiskās svarcelšanas federācijas Facebook kontā ŠEIT un TV tiešraides Go3 platformā Sport 2 kanālā.

Apsveicam Armandu ar gūto panākumu un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!