Šorttrekists Roberts Krūzbergs noslēdz Pasaules kausa sezonu

1

Nedēļas nogalē Polijas pilsētā Gdaņskā notika noslēdzošais Pasaules kausa posms šorttrekā, kurā startēja Ventspils Olimpiskās vienības un sporta skolas “Spars” sportists Roberts Krūzbergs. Roberts šajā posmā startēja 500 metru un 1000 metru distancēs.

Robertam labāko rezultātu izdevās sasniegt 500 metru distancē, kurā izcīnīta 11. vieta, bet 1000 metru distancē piedzīvoja kritienu un sacensības noslēdzot 18. vietā.

Kopvērtējumā visu distanču summā Roberts šajā sezonā sakrāja 326 punktus, kas deva 19. vietu. Roberts 1000 metru distances kopvērtējumā ar 242 punktiem ierindojās 7. vietā, bet 500 metros ar 84 punktiem ieņēma 22. vietu. Par Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Parks Jivons no Dienvidkorejas.

Sezonu Roberts noslēgs 15. martā ar dalību ar pasaules čempionātā Nīderlandē.

Apsveicam Robertu ar gūtiem panākumiem un vēlam veiksmi Pasaules čempionātā!