Sporta kluba “Favorīts” sportisti gūst panākumus sacensībās Lietuvā

1

Lietuvas pilsētā Druskininkai notika Lietuvas kikboksa čempionāts “Atviras 2022”, kurā piedalījās Ventspils sporta kluba “Favorīts” sportisti trenera Igora Likova vadībā. Kluba sportisti izcīnīja četras zelta un vienu sudraba medaļu. Turnīrā piedalījās 92 sportist no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas sporta klubiem.

Sacensības notika Kick-light un Low-kick disciplīnas. Kick-light disciplīnā zelta medaļas  izcīnīja – Leons Likovs svara kategorijā līdz 37kg, Ņikita Likovs svara kategorijā līdz 47kg, Niks Dūdiņš svara kategorijā virs 47kg un Timurs Maļusevs izcīnīja sudraba medaļu svara kategorijā līdz 47kg. Low-kick disciplīnā Dans Kristians Likovs svara kategorijā līdz 57kg izcīnīja zelta medaļu.

Apsveicam mūsu sportistu ar gūtajiem panākumiem un pateicamies trenerim Igoram Likovam par ieguldīto darbu!