Svarcēlājs Ritvars Suharevs uzvar ‘Grand Prix’ sacensībās Dohā

1

Ventspils olimpiskās vienības sportists Ritvars Suharevs Dohā uzvarēja “Grand Prix” posmā svarcelšanā, svinot panākumu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem.

Suharevs, startējot A grupā, raušanā tika galā ar 150, 154 un 156 kilogramus smagu stieni, kas viņam šajā vingrinājumā deva otro vietu.

Raušanā ar 160 paceltiem kilogramiem uzvarēja izcīnīja ķīnietis Ši Džijons, bet trešo vietu ar 150 kilogramiem izcīnīja kolumbietis Luiss Moskera.

Grūšanā Ritvars pacēla 170, 180 un 185 kilogramus smagu stieni, ierindodamies trešajā vietā.

Par uzvarētāju šajā vingrinājumā ar 189 kilogramiem kļuva taizemietis Vīrafons Vičuma, bet otrais ar 188 kilogramiem bija venecuēlietis Hulio Majora.

Divu vingrinājumu summā Ritvars sakrāja 341 kilogramu, izcīnot uzvaru.

Aiz viņa ar 340 kilogramiem finišēja Ši un ar 334 punktiem – pasaules čempions Vičuma.

Latviju “Grand Prix” sacensībās Dohā pārstāvēs arī Armands Mežinskis un Artūrs Plēsnieks, kuri startēs svara kategorijā līdz attiecīgi 89 un 102 kilogramiem.