Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils pilsētas bāriņtiesa” bāriņtiesas loceklis (- e)

Pilna laika

Pieteikties līdz 02. augusts

Ventspils valstspilsētas pašvaldība (reģ. Nr. 40900038010) izsludina pieteikšanos atklātam konkursam uz Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils pilsētas bāriņtiesa” (turpmāk – Ventspils pilsētas bāriņtiesa) bāriņtiesas locekļa (- es) amatu:

Prasības Ventspils pilsētas bāriņtiesas locekļa amatam:

1.Latvijas Republikas pilsonis (-e) vai nepilsonis (-e);

2.sasniegts 30 gadu vecums;

3.iegūts vismaz akadēmisko bakalaura grādu vai profesionālo bakalaura grādu un 5. līmeņa profesionālo kvalifikāciju vai citu Latvijas izglītības klasifikācijā noteiktajam Eiropas kvalifikācijas ietvarstruktūras 6. līmenim atbilstošu kvalifikāciju pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē, izglītības vadībā vai sabiedrības vadībā un kurai ir ne mazāk kā triju gadu darba stāžs attiecīgi iegūtās izglītības tematiskajā jomā vai bāriņtiesas priekšsēdētāja, bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka vai bāriņtiesas locekļa amata pienākumu pildīšanā;

4.valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī (pretendentiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda, jāiesniedz valsts valodas prasmes apliecības kopija);

5.nevainojama reputācija (pretendents ir uzskatāms par personu ar labu reputāciju, ja nav pierādījumu, kas liecinātu par pretējo, un nav iemesla pamatotām šaubām par personas nevainojamu reputāciju. Izvērtējot pretendenta reputāciju, ņem vērā visu būtisko informāciju, kas ir pieejama novērtējuma veikšanai, neskarot ierobežojumus, kurus nosaka spēkā esošie normatīvie akti, un neatkarīgi no valsts, kurā attiecīgie notikumi ir notikuši.);

6.labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām;

7.precizitāte darbu izpildē, augsta atbildības sajūta;

8.spējas izteikties, argumentēt savu viedokli, pieņemt lēmumus;

9.iniciatīva un spēja strādāt patstāvīgi.

Galvenie pienākumi:

1.aizstāvēt bērnu un aizgādnībā esošu personu tiesības un intereses, izskatot iesniegumus un sūdzības, veicot faktu pārbaudes;

2.komunicēt ar lietā iesaistītajām personām, veidojot pozitīvas, lietišķas un uz sadarbību vērstas attiecības;

3.piedalīties lietu izskatīšanā tiesā, sniegt informāciju tiesai;

4.sadarboties ar citām bāriņtiesām, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijām, veselības aprūpes un izglītības iestādēm, sociālajiem dienestiem, policijas iestādēm, Valsts probācijas dienestu un tiesu izpildītājiem;

5.sagatavot dokumentu projektus un administratīvās lietas izskatīšanai tiesas un bāriņtiesas sēdēs;

6.pārstāvēt bāriņtiesas viedokli, skaidrojot bāriņtiesas rīcību un pieņemtos lēmumus;

7.organizēt bāriņtiesas darbu apmeklētāju pieņemšanā un iesniegumu izskatīšanā.

Mēs piedāvājam:

1.iespēju sniegt savu ieguldījumu sabiedrības labklājības veicināšanā;

2.draudzīgu, profesionālu un radošu komandu, kur ikviens ir gatavs palīdzēt un dalīties pieredzē, kur katrs tavs darbs tiek novērtēts un kur katra diena ir jauna iespēja iemācīties ko jaunu;

3.stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu (1400 – 1680 EUR bruto darba samaksa), kā arī veselības apdrošināšanu un visas sociālās garantijas;

4.investīcijas tavā nākotnē ar regulārām apmācībām, profesionālās attīstības iespējām un atbalstu, lai varētu sasniegt kopīgos izvirzītos mērķus;

5.darba vidi, kur valda cieņa, atzinība un pozitīva enerģija. Katru dienu tu nāksi uz darbu ar prieku un motivāciju radīt pārmaiņas.

Dzīves un darba aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli iesūtīt līdz 2024. gada 2. augustam ieskaitot elektroniski Ventspils valstspilsētas pašvaldībai uz e-pastu [email protected], tam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu un jābūt atzīmētam ar norādi “Ventspils pilsētas bāriņtiesas bāriņtiesas locekļa amata pretendentu konkursam”. Uzziņas pa tālruņiem 636 01112, 636 01143 (Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Personāla nodaļa).

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, ievērojot Eiropas Parlamenta un Padomes regulā Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) noteiktos personas datu apstrādes principus, ar mērķi nodrošināt Ministru kabineta 2020. gada 7. janvāra noteikumiem Nr. 20 “Valdes un padomes locekļu nominēšanas kārtība kapitālsabiedrībās, kurās kapitāla daļas pieder valstij vai atvasinātai publiskai personai” atbilstošu pretendentu atlasi un novērtēšanas procesu.

Personas datu pārzinis: Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija”, reģ. Nr. 90000051970, Jūras iela 36, Ventspils, LV-3601, tālrunis: +371 63601100, e-pasts: [email protected] .

Papildu informāciju par personas datu apstrādi var iegūt Ventspils valstspilsētas pašvaldības tīmekļa vietnē https://www.ventspils.lv/privatuma-politika/ vai klātienē Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” Personāla nodaļā: Jūras iela 36, Ventspils, vai rakstot uz e-pastu: [email protected] .

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture