Ventspilnieki izcīna medaļas Latvijas Jauniešu čempionātā loka šaušanā

1

Nedēļas nogalē loka šaušanas laukumā (Pērkoņu ielā 13) notika Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā jauniešiem. Tajā piedalījās 40 dalībnieki no pieciem Latvijas sporta klubiem. Sacensības notika četrās loka klasēs, individuālā vērtējumā – junioru, jauniešu un bērnu grupās.

Ventspils loka šaušanas klubu “Odisejs” sacensībās pārstāvēja 8 sportisti, kuri izcīnīja 2 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas medaļas.Zelta medaļas kompaktloka klasē izcīnīja –  Polina Frolenoka (U-15 vecuma grupā) un Aleks Libaņovs (U-18 vecuma grupā). Sudraba medaļas rekursīva loka klasē izcīnīja – Liza Čerņenko (U-15 vecuma grupā) un Marina Parole (U-18 vecuma grupā), bet bronzas medaļas Olivers Juška (U-15 vecuma grupā) un Timurs Sahmanovs (U-18 vecuma grupā).

“Latvijas atklāto čempionātu loka šaušanā jauniešiem” organizēja Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar loka šaušanas klubu “Odisejs”, Sporta federāciju padomi un finansiāli atbalstīja Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties: ŠEIT.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies trenerim Viktoram Avsjukam par ieguldīto darbu!