Ventspils Digitālais centrs aicina darbā Grafiskā dizaina speciālistu

1

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Digitālais centrs” aicina savai komandai pievienoties grafiskā dizaina speciālistu/-i.

Prasības:

  • augstākā izglītība grafiskā dizaina jomā vai vismaz 3 gadu pieredze kā grafiskā dizaina speciālistam vai maketētājam;
  • labas prasmes darbā ar grafiskā dizaina programmām – Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe After Effects.
  • spēja sagatavot failus atbilstoši drukas prasībām;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • radošums, atbildības sajūta un precizitāte, labas komunikācijas un sadarbības spējas, prasmes patstāvīgi organizēt darbu un strādāt komandā, spēja reaģēt operatīvi;
  • padziļinātas zināšanas par dizaina principiem, tostarp tipogrāfiju, krāsu teoriju un kompozīciju;
  • darbu portfolio, kas demonstrē dažādu dizaina darbu klāstu;
  • izcilas zināšanas par dizaina principiem, krāsu teoriju un tipogrāfiju.
  • precizitāte un atbildība projektu izpildē, spēja plānot laiku un ievērot termiņus;
  • lietotāja pieredzes (UX)  pamatu izpratne.

Pienākumi:

  • veidot mārketinga komunikācijas vizuālos risinājumus atbilstoši noteiktajai tēmai un stilistikai;
  • veidot korporatīvās komunikācijas materiālus;
  • adaptēt dizainus dažādām platformām un formātiem, optimizējot dizainus tīmeklim, mobilajām ierīcēm un sociālajiem medijiem;
  • veidot pasākumu un dažādu aktivitāšu vizuālo identitāti un noformējumu;
  • veidot gan drukātus, gan web materiālus pēc uzņēmumam stila grāmatas vadlīnijām;
  • komunicēt ar dizaina materiālu izgatavotājiem, veikt nepieciešamos pasūtījumus.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju strādāt augsti profesionālā komandā un labus darba apstākļus (darbs klātienē, Ventspilī);
  • profesionālu apmācību un izaugsmes iespējas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • bruto alga 1370 EUR;
  • sociālās garantijas.

Darba pienākumu veikšana notiek klātienē – Ventspilī! Noslēdzoties pārbaudes laikam, pastāv iespēja vienoties par hibrīda darba modeli – apvienojot darbu birojā un darbu attālināti no mājām. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 31. jūlijam sūtīt elektroniski:  [email protected] vai iesniegt Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, Ventspilī. Uzziņas pa tālruni 63607607. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši 1. atlases kārtu – CV konkursu.

0 komentārs

Pilsētas pārvalde

Dome, sēdes, politika, dokumenti

Aktualitātes

Kultūrā, Sportā, Uzņēmējdarbībā u.c.

Jūs jautājat, pašvaldība atbild

Uzdodiet mums jebkurus jautājumus.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes

Informācija, kontakti, e-pakalpojumi

Kalendārs

Pasākumu un notikumu kalendārs

Par Ventspili

Dzīve Ventspilī, vide, fakti, vēsture