Ventspils pilsētas basketbola čempionātā uzvar Anzāģe/Pope

1

Aizvadītas Ventspils pilsētas basketbola čempionāta finālspēles. Otro gadu pēc kārtas par čempioniem kļuva Anzāģe/Pope komanda, kas ar rezultātu 79:71 (17:18, 25:20, 17:19, 20:14) uzvarēja Brīvostas pārvaldi. Bronzas medaļas izcīnīja Ventspils Tehnikuma komanda, kas ar rezultātu 65:52 (10:16, 11:12, 27:12, 17:12) uzvarēja Niedras.

Spēlē par zelta medaļām Anzāģe/Pope komandas labā 21 punktu guva  un 11 rezultatīvas piespēles sakrāja Jānis Zemels, 19 punktus guva Kārlis Bērziņš. Brīvostas pārvaldei 16 punktus guva un 10 atlecošās bumbas izcīnīja Andis Zariņš.

Spēlē par bronzas medaļām Ventspils Tehnikuma komandas labā 17 punktus guva un 14 atlecošās bumbas izcīnīja Ralfs Lācis. Niedrām 18 punktus guva un 14 atlecošās bumbas izcīnīja Kārlis Plūksna.

Apbalvošanas pasākumā piedalījās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs.

Par finālspēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Jānis Zemels (Anzāģe/Pope).

Regulārās sezonas simboliskajā pieciniekā tika iekļauti – Matīss Gredzens (Anzāģe/Pope), Jānis Zemels (Anzāģe/Pope), Agris Stankevics (Brīvostas pārvalde), Jurģis Ozols (Niedras) un Ralfs Lācis (Ventspils Tehnikums).

Šajā sezonā čempionātā startēja 7 komandas – Anzāģe/Pope, Brīvostas pārvalde, Spars 1, Spars 2 Ventspils Tehnikums, Niedras un Ventspils 36ers.

Visa informācija par aktualitātēm ŠEIT un regionalie.basket.lv

Ventspils čempionātu organizē basketbola klubs “Ventspils” ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Lielu paldies sakām BurgerBāram par sarūpētām dāvanām.

Paldies visām komandām par dalību turnīrā!