Virves vilcēji startēja Eiropas kausa izcīņā telpās

1

Saldū aizvadītas Eiropas kausa sacensības virves vilkšanā telpās, kurās startēja Ventspils virves vilkšanas kluba “Velkonis” sportisti. Sacensībās piedalījās sportisti no Polijas, Lietuvas, Ukrainas un Latvijas.

Veiksmīgs starts MIX (480 kg) grupā padevās Ventspils virves vilkšanas kluba “Velkonis” sportistiem –Aino Gošam, Tomam Enģelim, Kasparam Ješkinam, Raimondam Oliņam, Nikai Benhenai – Kazakevičai, Leldei Ješkinai un Kristīnei Silniecei, kuri izcīnīja sudraba medaļas. Ventspilnieces Nika Benhena – Kazakeviča, Lelde Ješkina un Kristīne Silniece kopā ar Rīgas, Jelgavas un Saldus sportistēm izcīnīja sudraba medaļu svara kategorijā līdz 430 kg sieviešu konkurencē. Savukārt apvienotā vīriešu komanda, kuru pārstāvēja Ventspils sportisti Aino Gošs, Toms Enģelis, Kaspars Ješkins, Raimonds Oliņš izcīnīja 4. vietu svara kategorijā līdz 680 kg.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtiem panākumiem un novēlam veiksmi turpmākajās sacensībās.