Volejbola klubs “Ventspils” iekļūst Nacionālās līgas pusfinālā

1

Nedēļas nogalē Latvijas Nacionālās līgas pusfinālā iekļuvusi mūsu Volejbola kluba “Ventspils” komanda, kas sērijā ar 2:0 pārspēja Rīgas Tehniskās universitātes komandu. Pusfināls notiks līdz vienas komandas divām, bet pretinieks tiks noskaidrots, kad noslēgsies visas ceturtdaļfināla kārtas spēles.

Ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē volejbola klubs “Ventspils” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2 (24:26, 25:20, 22:25, 25:19,15:13), bet otrajā spēlē ar 3:1 (17:25 25:18 25:21 25:23).

Čempionātā šogad startē 9 komandas – RTU, RSULSPA, Vecumnieki, VK Aizpute, VK, Augšdaugava, Jēkabpils juniori/JSS, VK Jelgava, VK Piejūra/MSĢ un VK Ventspils

Vairāk par sacensībām uzzini: ŠEIT.

Apsveicam Volejbola kluba “Ventspils” komandu un novēlam panākumus pusfināla spēlēs!